WhatsApp

Personel Devam Kontrol Sistemleri

Personel Devam Kontrol Sistemleri

Pdks cihazları, aklınıza gelebilecek tüm sektörlerde yer alan işletmelerde, hava alanlarında, hastanelerde, kamu kurum ve kuruluşlarında, okullarda vb. tüm alanlarda sadece personel takibi için değil de, giriş ve çıkışları kontrol altında tutmak için tercih edebilirsiniz.

Bilişim teknolojileri ürünü olan PDKS gerçek zamanlı ve hatasız bilgi aktarımı ile işletmelerin matematiksel analizler yaparak karlılıklarını arttırmalarını sağlar. 
 
Fazladan ödenen saat ücretlerinin ortadan kaldırılması
 
Personel giriş ve çıkışları dakikası dakikasına kayıt altına alınır. Ay sonunda yapılan hesaplama ile her personelin toplamda kaç saat çalıştığı, kaç saat mesai yaptığı, kaç gün tatil yaptığı PDKS yazılımı aracılığı ile hatasız bir şekilde hesaplanır. Bu sayede işletme gereğinden fazla saat ücreti ödemez.


İş gücü kaybının önlenmesi
 
Personel giriş ve çıkışlarının dakikası dakikasına kayıt altına alınması işletme yöneticilerinin üretim planlama konusundaki kararlarını doğrudan etkilemektedir. İşletmeler yaptıkları anlaşmalar dolayısı ile belirli tarihlerde belirli ürün teslimleri yapmak zorundadır. Üretim sürecinin aksamadan işleyebilmesindeki en önemli etken çalışma saatleridir. PDKS kullanan bir işletme, personellerin çalışma saatleri konusunda anlık bilgiye sahip olduğundan üretim sürecindeki olası bir aksamayı anında farkedebilir ve müdahele edebilir.

Kontrol ve takip için kullanılan insan gücü ve ilgili masrafların ortadan kaldırılması
 
PDKS kullanan bir işletmede personel kontrol ve takip için kurulmuş departmanlar kaldırılabilir ve bu departmanlarda çalışan insan gücünden tasarruf edilir. Kontrol ve takip konularında PDKS ile insan gücü arasında karşılaştırılamayacak derecede büyük fark vardır.

Personel Devam Kontrol Sistemleri

Paylaş

Bilgi Talep Formu