WhatsApp

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz Samsun ve Bölge genelinde Güvenlik Sistemleri, Otomatik Bariyer Sistemleri, otomatik Kepenk Sistemleri, Yangın Sistemleri ve Turnike sistemleri kuruyor ve bakımını yapıyoruz.

Samimi ve profesyonel tavsiyeler, çok rekabetçi alım, satın alma fiyatları ile rakipsiz destek ve hizmet sunuyoruz.Müşterilerimize baştan sona bakarız ve her zaman bir çağrı merkezine değil yardımcı ve özel ekibimize ulaşacağınızı garanti ederiz. Sorunsuz ve verimli kurulumlar sağlıyor ve gönül rahatlığı sağlamak için müşterilerimizin her birine tam servis desteği sunuyoruz.

Şirketimiz de tüm personelimiz doğrudan istihdam edilir ve yüksek düzeyde müşteri hizmetleri sağlamak için gerekli bilgi ve donanıma sahip kişilerden oluşur.  

Müşterilerimiz için uzun vadeli güvenlik sağlayabilmemiz için kaliteli tedarikçilerle olumlu ilişkiler kuruyoruz.1990 yılında kurulan şirketimiz başarımızı, 30 yılı aşkın süredir güvenilir, sürekli servis ve satış sonrası bakımdan zevk alan hem ticari hem de konut müşterilerimize verdiğimiz sözle ilişkilendiriliyor.

“Mükemmel müşteri hizmeti için itibarımızla gurur duyuyoruz.”

Bilgi Talep Formu